(ECM)

W związku z rosnącymi potrzebami i wymaganiami rynku taboru szynowego, na które wpływ ma m.in wejście w życie IV Pakietu Kolejowego, przewoźnicy i dysponenci obciążani są coraz większym zakresem prac związanych z bezpieczeństwem i diagnostyką.

RTS Technic oferuje kompleksowe usługi wsparcia technicznego dysponentów przy zarządzaniu utrzymywanym taborem uwzględniając wszystkie IV funkcje utrzymania.

Jako pełnoprawny podmiot ECM przejmujemy odpowiedzialność za dysponenta wynikającą z obowiązku należytego utrzymania pojazdów szynowych, w tym audyty, kontrole, aktualizacja dokumentacji, sprawozdania roczne oraz kwestie związane z korespondencją z jednostkami urzędowymi, nadzorczymi i certyfikującymi.

Dzięki doświadczeniu w obsłudze zróżnicowanych typów pojazdów oraz zespołowi wykwalifikowanych specjalistów, skutecznie reagujemy na potrzeby rynku, optymalizujemy koszty zarządzania i umożliwiamy podnoszenie jakości świadczonych usług.

Cele

RTS Technic jako pełnoprawny ECM wspiera dysponentów w zakresie:

Nadzór nad przeglądami okresowymi

Dokumentacja
oceny ryzyka

Instrukcje
technologiczne

Nadzorowanie
badań

Audytowanie zakładów
naprawczych

Obliczenia i raporty
wytrzymałościowe

Zarządzanie zmianą
wg. rozp. 402/2013

Reprezentacja przed
NoBo / AsBo / UTK

Sprawozdania
roczne

Celem RTS Technic jest usprawnianie standardów jakości i bezpieczeństwa taboru szynowego w oparciu o stabilizację kosztów i racjonalne, zrównoważone zarządzanie.

biuro@rts-group.eu

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

RTS Group Sp. z o.o.

Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny
ul. Bydgoskich Przemysłowców 6A (biuro 19/20)
85-862 Bydgoszcz